O nas


Firma Design and Deliver sp. z o.o. jest polskim producentem transformatorów i dławików NN oraz przedstawicielem fabryki transformatorów i dławików E.M.G. srl zlokalizowanej w Toskani we Włoszech, która powstała w 1999 roku. 

Nasza nowoczesna fabryka o powierzchni 4000m2 jest przystosowana do produkcji transformatorów i dławików LV i MV do 5MVA w większości dostępnych technologii takich jak suche, sucho-żywiczne (cast resin), olejowe, chłodzone wodą.

Głównym celem firmy jest praca „ręka w rękę” z klientem i wspólny rozwój przez udoskonalanie produktów aby zawsze gwarantować najwyższą jakość. Pracujemy nie dla klienta, ale wspólnie z nim.

Specjalizujemy się w produkcji zorientowanej na krótkie serie, od 1 do 20 sztuk, na indywidualne zamówienie klienta. Mamy też linie pozwalające optymalnie produkować duże zamówienia dla klientów.


Lokalizacja fabryki we Włoszech, które są tak zwanym zagłębiem transformatorowym, mamy dostęp do najnowszych technologii i do najlepszych inżynierów. Stosujemy innowacyjne rozwiązania. Posiadamy ogromne doświadczenie w produkcji magnetyków zarówno w „klasycznej” miedzianej wersji, jak i w najbardziej rozwijającej obecnie się technologii aluminiowej. 

Na co dzień używamy całej gamy materiałów niezbędnych do realizacji optymalnych rozwiązań dla naszych klientów.


Nasza kadra to specjaliści zarówno z 40-letnim stażem jak i młodzi zdolni inżynierowie projektanci elektryczni oraz mechaniczni (projekty CAD 3D). 

Dzięki temu wspieramy naszych klientów także w doborze szaf, obudów, złączy zapewniając w razie potrzeby pełne wsparcie.

Posiadamy wszystkie niezbędne (ISO 9001:2008) a także rozszerzone certyfikaty takie jak UL, CESI.

Ścisła współpraca z naszymi klientami oraz efektywne metody zarządzania pozwalają nam na osiąganie bardzo krótkich terminów produkcji dla niektórych linii z gwarancją dostawy do 7, 14 lub 28 dni w zależności od potrzeb klienta. Dla naszych klientów pracujemy z Kanban i VMI co pozwala obniżyć czasy dostaw nawet do 3 dni. 

Jesteśmy chwaleni za naszą niesamowitą elastyczność.


Najważniejsze cele dla nas to elastyczność i profesjonalizm.